Casa Com Piscina Buzios Villa
| WiFi Wi-Fi | Swimmingpool Udendørs pool | Aktiviteter Vandreture |
| Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Tilbyder en året rundt udendørs pool, er Casa Com Piscina Buzios Villa placeret 10 minutters kørsel fra Porto da Barra Búzios. Feriehus har en terrasse.
Indkvarteringen ligger 15 minutters kørsel fra Orlat Bardot strandpromenaden. Gæsterne kan nyde spanske retter i Museu del Jamon placeret inden for 250 meter væk. Populære seværdigheder i nærheden af Casa Com Piscina Buzios Villa omfatter Brigitte Bardot Statue.
Gæsterne er velkommen til at lave deres egne måltider i et fuldt udstyret køkken i villaen. Stedet tilbyder hurtig adgang til Buzios lufthavn inden for 15 minutters kørsel.
På hotellet
General
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
- 24 timers vagtservice
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Have
- Grillfaciliteter
- Vandreture
- Lavvandede ende
På værelset
- Klimaanlæg
- Minibar
- Dagligstue
- Terrasse
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Casa Com Piscina Buzios Villa?
Gæster på Casa Com Piscina Buzios Villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor langt ligger Buzios fra Casa Com Piscina Buzios Villa?
Der er 5 km mellem Buzios og Casa Com Piscina Buzios Villa. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa Com Piscina Buzios Villa?
Gæsterne vil kunne bo i Casa Com Piscina Buzios Villa med deres kæledyr.